پشتیبانی و سفارش تلگرام و واتس‌اپ: ۰۹۱۲۳۲۲۹۲۷۵ | ۰۲۱۶۶۹۶۰۹۱۴ | ۰۲۱۶۶۴۹۹۴۱۴

Réussir le DELF A2

Réussir le DELF A2
ناشر انتشارات Didier
نویسنده
تعداد صفحات ۹۶
قیمت پشت جلد ۱۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت فروش ۸۲,۵۰۰ تومان
۴۵٪ تخفیف

کتاب Réussir le DELF A2

Reussir Le DELF Niveau 2 – A2 کتاب پیش رو  از مجموعه Reussir le DELF با هدف آماده سازی زبان آموزان در سطح A2 و شرکت ایشان در آزمون DELF A2 طراحی شده است. این زبان آموزان پیش تر و پس از سپری کردن 220 ساعت یادگیری زبان فرانسه، مهارت های از نوع معرفی ساده اشخاص و موقعیت های زندگی، فهم عبارات فرانسه خودمانی و فرانسه روزمره با موضوع مشاغل و یا سرگرمی ها را آموخته اند و قادر به پی بردن یک گفتگوهای ساده در محیط هایی نظیر  تاکسی و اتوبوس هستند و می توانند قالبهای کلیشه ای جملات از نوع خوشامدگوئی و بیان مؤدبانه درخواست ها را بکار بندند .

ویژگی های کتاب REUSSIR LE DELF NIVEAU 2 – A2

در این کتاب، زبان آموزان ابتدا تحلیلی از ماهیت فعالیتهای تمرینی این کتاب به عمل می آورند و سپس انواع اعمال زبانی مورد توقع در سطح A2 را فرا می گیرند و سپس درقالب حل تمرینات هر بخش از مهارتهای فهم شفاهی ، فهم کتبی ، تولید شفاهی و تولید کتبی، تسلطی کامل به مواد امتحانی DELF A2 را کسب می کنند.

در بخش فهم شفاهی تمرینات از نوع حل پرسش نامه ای بر پایۀ سه یا چهار فایل صوتی و مربوط به زندگی های روزمره بکار گرفته شده اند .

دربخش فهم کتبی، پرسش نامه ای بر پایه سه یا چهار متن کوتاه و مربوط به موقعیت های زندگی روزمره  پاسخ داده می شود.

در بخش تولید کتبی، نگارش متون کوتاه از نوع نامه های دوستانه ، نگارش شرح یک حادثه و یا تجربه شخصی ، نگارش متونی برای بیان تبریکات ، معذرخواهی ، طرح تقاضاها و یا اطلاع رسانی به انجام می رسند

در بخش تولید شفاهی،  زبان آموز به ترتیب در یک گفت و شنود هدایت شده ، در یک مونولوگ ادامه دار، و یک گفت و شنود تعاملی با آموزگار و یا سایر زبان آموزان بکار گرفته میشود.

ایشان در کنار این تمرینات، مجموعه ای شامل یادآوری نکات دستوری و واژگانی و قالب های مختلف جمله بندی ها و نکاتی مربوط به فرهنگ فرانسه را فرا می گیرند .

در نهایت، در هر بخش از این کتاب ،  یک آزمون از نوع خود سنجشی و مشابه امتحان رسمی DELF A2 به انجام میرسد و زبان آموز در آزمونی کامل و شبیه به امتحان رسمی شرکت می کنند و به پرسش ها و فعالیتهای مربوط به یک سوژه امتحانی پاسخ می دهد.  در جهت تکمیل این آزمونها ، مجموعۀ صورت نوشتاری فایل های صوتی و پاسخ نامه تمرینات و امتحانات همگی در انتهای کتاب قابل استفاده می باشند

کتاب Réussir le DELF A2

کتاب Réussir le DELF A2

ناشر انتشارات Didier
نویسنده
طبقه بندی
نوبت چاپ 3
تاریخ چاپ ۱۳۹۹
شابک 978-2278057528
قطع کتاب رحلی
تعداد صفحات ۹۶
قیمت پشت جلد ۱۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت فروش ۸۲,۵۰۰ تومان
زبان کتاب فرانسوی

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.
Réussir le DELF B2
۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۵۰۰ تومان
Réussir le DELF A1
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۸۲,۵۰۰ تومان
Réussir le DELF B1
۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۵۰۰ تومان
Preparation A LExamen Du Delf B2
۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
Preparation A LExamen Du Delf B1
۱۴۵,۰۰۰ تومان
۷۹,۷۰۰ تومان
Preparation A LExamen Du Delf A1
۱۷۵,۰۰۰ تومان
۹۶,۲۰۰ تومان
Preparation A LExamen Du Delf A2
۱۷۵,۰۰۰ تومان
۹۶,۲۰۰ تومان
abc DELF B2 200 exercices رنگی
۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲۷۵,۰۰۰ تومان