پشتیبانی و سفارش تلگرام و واتس‌اپ: ۰۹۱۲۳۲۲۹۲۷۵ | ۰۲۱۶۶۹۶۰۹۱۴ | ۰۲۱۶۶۴۹۹۴۱۴

روش‌های ارسال کتاب و پرداخت هزینه

وب سایت یکتا کتاب از 3 طریق کتاب‌ها را به دست خریداران گرامی می‌رساند:

پست پیشتاز: کاربرانی که سرعت دریافت کتاب برایشان مهم است می‌توانند پست پیشتاز را انتخاب نمایند. با انتخاب این روش ارسال، سفارش در زمانی حدودا بین 2 تا 3 روز به دست خریدار گرامی می‌رسد. این نوع ارسال نسبت به پست سفارشی هزینه بیشتری دارد. در سایت یکتاکتاب برای سفارش‌هایی که بیشتر از 3000000 تومان باشد هزینه ارسال به صورت پست پیشتاز رایگان می‌باشد. 
 

پست سفارشی: این نوع ارسال کم هزینه تر بوده و کتاب در زمانی حدودا بین 5 تا 7 روز به دست خریدار گرامی می‌رسد. از مزایای دیگر این روش ارسال رایگان برای سفارشات بیشتر از 300000 تومان است.
 

 

پیک موتوری: برای عزیزانی که ساکن تهران هستند نوع ارسال مناسبی است. در صورتی که کاربران پیک موتوری را به عنوان روش ارسال انتخاب کنند، قادر خواهند بود در صورت تمایل، روش پرداخت را به صورت پرداخت در محل انتخاب نمایند. هزینه ارسال برای سفارش‌های بیش از 300,000 تومان از طریق پیک موتوری رایگان است.

 

در یکتا کتاب می‌توانید سفارشات را از 4 طریق پرداخت نمایید

  1. پرداخت آنلاین: شما به راحتی می‌توانید از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب با داشتن رمز دوم و کد CVV2 اقدام به پرداخت آنلاین سفارش خود نمایید. این روش راحت ترین و بهترین نوع پرداخت است.
     
  2. واریز به حساب بانکی: عزیزانی که کارت بانکی عضو شتاب ندارند می‌توانند با مراجعه به بانک مبلغ سفارش را به حساب یکتا کتاب واریز نمایند و اطلاعات فیش واریزی را هنگام تایید سفارش در سایت ثبت نمایند.
     
  3. واریز کارت به کارت: در این نوع پرداخت شما می‌توانید از طریق دستگاه خود پرداز یا اینترنت مبلغ سفارش را به صورت کارت به کارت به حساب یکتا کتاب انتقال دهید و در مراحل نهایی سفارش اطلاعات واریزی را در سایت ثبت نمایید.
     
  4. پرداخت در محل: فقط کاربران عزیز تهرانی که نحوه ارسال سفارش خود را با پیک موتوری انتخاب می‌کنند می‌توانند پرداخت در محل را  انتخاب نمایند. در این روش، پس از دریافت کتاب از مامور پیک، وجه سفارش به پیک تحویل داده می‌شود.